Scofferchef w sposób oczywisty nawiązuje do Masterchefa, z tą jednak różnicą, że wychwala pod niebiosa proste i niekoniecznie zdrowe potrawy. Przepisy są sprawdzone i autorka faktycznie je poleca. Jednakże gotowanie ze Scofferchefem pełne jest ironii i kpiny z co bardziej udziwnionych potraw. Blog adresowany jest też do osób poszukujących ciekawych informacji kulinarnych z kraju i ze świata.


Drodzy Czytelnicy, mili Goście! Witam Was szyderstycznie w Krainie Rozkosznych Podniebień. Nauczymy się dzisiaj jak przyrządzić karmelizowaną cykorię z kolendrą, lodami miętowymi i musem łososiowym w sosie czekoladowo-kawowym. Oczywiście wszystko spryskane delikatną mgiełką cytrusowo-fiołkową.
Stop!
Wybaczcie, ale nie jestem wyznawcą zasady "w żołądku i tak ciemno". Dla mnie danie musi być smaczne, ale też proste i pozbawione niezidentyfikowanych składników. I nie zgadzam się na żadne związki warzywno-owocowe. Ponadto wykrzykuje swoje barbarzyńskie NIE dla wszelkich połączeń słono-słodkich. Brr kaczka nadziewana morelami. Niestety stety jestem prostakiem kulinarnym. Aczkolwiek jeśli chodzi o proste potrawy to prawdziwy ze mnie koneser. Co więcej? Lubię wiedzieć i widzieć co jem. Nie zjem niczego co ma dziwną konsystencję, niezbyt ładnie pachnie bądź po prostu nieapetycznie wygląda. Moje motto smakosza najwyraźniej podziela moje obawy.

Jeśli coś wygląda jak breja, zazwyczaj też tak smakuje.

Naprawdę głębokie… Cóż, nie przynudzam zatem i zapraszam wszystkich zainteresowanych do gotowania ze Scofferchefem!

Jak można wspomóc rozwój tego bloga?

Jak z pewnością zauważyłeś, na moim blogu nie ma reklam ani artykułów sponsorowanych. Jeśli więc spodobały Ci się moje artykuły i chciałbyś wesprzeć moją twórczość w sposób bardziej materialny to możesz to zrobić kupując mi przysłowiową kawę na: 

https://buycoffee.to/scoffer


Biorę też udział w programie partnerskim WhitePress. Jeśli zarejestrujesz się przez poniższy link i wydasz tam 100zł brutto na publikacje artykułów, wtedy ja otrzymam 5% prowizji.

Biorę udział w programie partnerskim SeoHost.pl. Jeśli zarejestrujesz się przez poniższy link i wykupisz jakąś usługę dostanę prowizję, którą będę mogła wykorzystać na zmniejszenie kosztów prowadzenia tego bloga.

Kontakt:

scoffer.redakcja@gmail.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Popularne Posty

Translate

Obsługiwane przez usługę Blogger.