Scofferchef w sposób oczywisty nawiązuje do Masterchefa, z tą jednak różnicą, że wychwala pod niebiosa proste i niekoniecznie zdrowe potrawy. Przepisy są sprawdzone i autorka faktycznie je poleca. Jednakże gotowanie ze Scofferchefem pełne jest ironii i kpiny z co bardziej udziwnionych potraw. Blog adresowany jest też do osób poszukujących ciekawych informacji kulinarnych z kraju i ze świata.


Jak można wspomóc rozwój tego bloga?

Jak z pewnością zauważyłeś, na moim blogu nie ma reklam ani artykułów sponsorowanych. Jeśli więc spodobały Ci się moje artykuły i chciałbyś wesprzeć moją twórczość w sposób bardziej materialny to możesz to zrobić kupując mi przysłowiową kawę na: 

https://buycoffee.to/scoffer


Biorę też udział w programie partnerskim WhitePress. Jeśli zarejestrujesz się przez poniższy link i wydasz tam 100zł brutto na publikacje artykułów, wtedy ja otrzymam 5% prowizji.

Biorę udział w programie partnerskim SeoHost.pl. Jeśli zarejestrujesz się przez poniższy link i wykupisz jakąś usługę dostanę prowizję, którą będę mogła wykorzystać na zmniejszenie kosztów prowadzenia tego bloga.

Popularne Posty

Translate

Obsługiwane przez usługę Blogger.